Film-O-Rama Beter Beeld & Geluid, home cinema Nieuws Buis Agenda Bios Welbeschouwd Columns Film-O-Rakel Film-O-Rama Afmelden Profiel Aanmelden Registeren

18/03/2011

De wereld van de teasers, trailer en andersoortige voorproefjes is een magische. Zelfs de minder bedeelden in filmwereld kunnen met een stukje puike propaganda op de proppen komen. Een feit dat gevierd moet worden op voorproefjes vrijdag. (Voorproefjes vrijdag is op elke vrijdag die ons geschikt dunkt... of op een zaterdag, zondag of maandag... net hoe het uitkomt eigenlijk...)



Vooohrproefjes vrijdag XIX

Vooohrproefjes vrijdag XIX

Het Toetje

Het Toetje
Is er een betere manier om af te sluiten dan met een luchtige Tom Hanks? En als we zeggen Tom Hanks, bedoelen we ook Tom Hanks. Hij schreef (tezamen met Nia Vardalos van My Big Fat Greek Wedding), regisseerde en heeft de hoofdrol in het relaas van Larry Crowne die zijn leven moet herzien na zijn ontslag bij een warenhuis. Hij besluit alsnog de universiteit te bezoeken alwaar Julia Roberts les blijkt te geven (die nemen we maar op de koop toe...).

Verwacht: begin juli 2009


Pagina's     1     2     3     4     5    
Plaats uw reactie

Erwan op 18/03/2011

I don't know, I'm making this up as I go
Oei oei oei, Tom Hanks in mid-life crisis! Verder lijkt me Dragonslayer wel aardig en van Source Code vrees ik het verplichte happy end.
marnix op 19/03/2011

Does your dog bite?
Ik gok er ook op dat Source Code een happy end krijgt, maar wie weet verrast Jones ons toch.
Sandro op 19/03/2011

Do I laugh now, or wait 'til it gets funny?
Als de opbouw goed is mag er van mij welk einde dan ook komen.
PascalvE op 23/03/2011

Source Code wordt overigens de afsluiter van Imagine, dus wie niet kan wachten tot juni, grijp je kans!
asDalov13js7 op 03/10/2016

generic lipitor serpina nolvadex seroquel buy prozac online uk
Naam:
E-mail:

Uw e-mailadres wordt niet getoond.