Film-O-Rama Beter Beeld & Geluid, home cinema Nieuws Buis Agenda Bios Welbeschouwd Columns Film-O-Rakel Film-O-Rama Afmelden Profiel Aanmelden Registeren

29/04/2011


Vooohrproefjes Vrijdag Special II: Cinematografische amuses

Vooohrproefjes Vrijdag Special II: Cinematografische amuses

Amuse à la actie

Amuse à la actie
Immortals
Onze Bavaria-held (Mickey Rourke) speelt in deze film, voorzien van een oud-Grieks tintje, de rol van koning Hyperion. Een eersteklas eikel die samen met zijn bloeddooohrstige legertje een zoektocht is begonnen naar de Boog van Epirus, oftwel: een boog waarmee de gehele mensheid kan worden uitgeroeid. Ter voorkoming van deze catastrooohfe, krijgt de heldhaftige Theseus de taak (leek Zeus een goede keuze) om het samen met zijn volgelingen op te nemen tegen het leger en de koning.

Genre: Actie
Regie: Tarsem Singh
Cast: Mickey Rourke, Henry Cavill, Kellan Lutz e.a.
Releasedatum: 11-11-2011 (Amerika)



Transformers: Dark of the Moon
In het derde deel van de franchise ontdekken mensen een Cybertronian-ruimteschip op de maan. Samen met de Autobots (voor de diehards onder ons: Ratchet, Ironhide, Sideswipe en leider Optimis Prime) begint de mens aan een enerverend tochtje en barst er een hevige strijd los tussen de Autobots en de gemene Decepticons waarbij er letterlijk, hier en daar, een deukje wordt opgelopen.
 
Genre: Actie
Regie: Michael Bay
Cast: Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, John Malkovich e.a.
Releasedatum: 7 juli 2011 (Amerika)/30 juni 2011 (Nederland)


Pagina's     1     2     3     4     5     6    
Plaats uw reactie

asOa7za28s op 17/12/2016

rimonabant acomplia Cialis Generic cheap lasix cafergot sale
Chesterfex op 31/12/2016

buy viagra soft
Chesterfex op 01/01/2017

adalat
Chesterfex op 04/01/2017

bupropion Cialis Tablets ampicillin without a prescription elimite price kamagra buy cialis online
Naam:
E-mail:

Uw e-mailadres wordt niet getoond.